Opinie klientów

Oto, co Klienci mówią o naszym sklepie

"ETNIKANA - MIEJSCE Z DUSZĄ, w którym można nacieszyć oko niepowtarzalnym rękodziełem, pięknymi tkaninami, biżuterią, torebkami i różnego rodzaju przedmiotami z Azji. Niesamowite jest to, że każda z rzeczy, która się tam znajduje ma swoją historię, a do tego można uzyskać wyczerpującą informację dotyczącą rodzajów tkanin, znaczenia symboli (np. przy bransoletkach). Właściciele Etnikany, to wyjątkowi ludzie z pasją, którzy swoich klientów witają dobrym słowem i uśmiechem i bardzo chętnie dzielą się swoim doświadczeniem związanym z pozdróżowaniem po Azji. Zawsze trudno się wychodzi z tego miejsca. Polecam !"

Gosia


"Profesjonalna sprzedawczyni - podróżnik i skarbnica wiedzy o Azji. Wiedzy, którą chętnie dzieli się ze swoimi gośćmi. Miejsce kameralne, pełne oryginalnych i niepowtarzalnych przedmiotów. Niewielki sklepik, w którym traci się poczucie czasu. Wchodzisz o 13tej, wychodzisz kwadrans później i jest 15ta:)"

Monika

Etnikanę wypełnianją opowieści z podróży i dlatego każda z rzeczy tam sprzedawanych ma swoją historię. Nie ma lepszego miejsca, żeby dowiedzieć się czegoś o Azji!! To więcej niż sklep!

Paweł 
 


"Etnikana to przytulne i kameralne miejsce, skrywające niepowtarzalne rękodzieło z serca Azji. Można tu znaleźć oryginalne, piękne, ręcznie haftowane torby i jedwabne szale, świadomie wybrane przez pełnych pasji i miłości do Azji właścicieli."

Karolina


"Do tego niesamowicie klimatycznego, przepełnionego Orientem butiku warto przyjść nie tylko po to, żeby nacieszyć oczy przepięknymi, dobrej jakości przedmiotami pochodzącymi z różych zakątków Azji: torbami uszytymi z fragmentów zabytkowych, ręcznie haftowanych tkanin plemiennych, ciekawą biżuterią, pięknie barwionymi szalami, ale również po to, by porozmawiać z przemiłą właścicielką, mającą ogromną wiedzę na temat zarówno tego, co sprzedaje, jak i całego regionu, z którego pochodzą rzeczy. Zanim zakupi się jakiś przedmiot, można usłyszeć o jego pochodzeniu, użyciu, symbolice i sposobie powstawania zdobień. Miejsce pełne pasji i z duszą, w dodatku promuje idee Sprawiedliwego Handlu."

Emilia

"Kiedy przypadkiem weszłam do tego sklepu to ....była miłość od pierwszego wejrzenia:) piękne kolorowe bajkowe torby,tkaniny,przedmioty orientalne z Birmy,Tybetu-między innymi Fioletowy Budda :) biżuteria,amulety......mnóstwo wyjątkowych pięknych rzeczy-każda z duszą...o której opowiada właścicielka sklepu,a zna się kobita na rzeczy!Wszystkie przedmioty tam mają swoją historię,wiadomo z czyich rąk się wywodzą...kto i z jaką intencją je zrobił dla mnie bomba:) aż trudno wyjść:) i bardzo istotna uwaga ....w Etnikanie lansowana idea Fair trade....warto!"

Kasia 

"W Etnikanie orient króluje w wyjątkowej formie. To kameralny sklepik, orientalna dziupla w samym centrum Warszawy. W Etnikanie piękno przedmiotu spotyka się z jego bogatą historią, wszystkie przedmioty wykonywane są ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach, zgodnie z zasadą Fair Trade. W Etnikanie orient widoczny jest w każdym zakamarku, pasja zauważalna w każdym przedmiocie, jego niepowtarzalności i historii. Przenieść się w świat bogactw Birmy, Kambodży, Wietnamu, Japonii to wstąpić do Etnikany i dać się zaczarować orientalnemu pięknu tego miejsca!"

Karolina 

"Wyjątkowo klimatyczna oaza w centrum Warszawy stworzona z prawdziwej miłości do Azji. To miejsce, gdzie nie tylko można znaleźć mnóstwo niepowtarzalnych wyrobów z regionu, ale też spędzić czas z przemiłą właścicielką, która każdego potrafi zarazić swoją pasją i sprawić, że choć przez chwilę można poczuć wspaniałą atmosferę Azji."

Ania 

"Przede wszystkim cudowni ludzie, którzy prowadzą to miejsce i organizują spotkania na tematy związane ze sztuką Azji południowo-wschodniej w różnych miejscach Warszawy. Pasjonaci z wiedzą i doświadczeniem, którzy wybierają osobiście najlepszej jakości produkty, wspierając lokalnych producentów. To jedyny w Polsce sklep ze sztuką z tamtego rejonu a gdy przyjdziesz do butiku, Fela opowie Ci skąd co po chodzi, po co zostało stworzone i opowie historie, związane z rzeczą, którą się interesujesz. Miejsce wyjątkowe!"

Olga 

W samym sercu Warszawy w sposób magiczny zagościła Azja. Stało się tak za sprawą klimatycznego etno butiku, którego zawartość w 100 procentach jest unikalna i wyjątkowa. Każdy przedmiot jest jedyny w swoim rodzaju, wykonany ręcznie, często z użyciem materiałów mających już swoją historię (osobiście mam z Etnikany niezwykłej urody naszyjnik i bransoletkę z najprawdziwszego japońskiego kimona (sic!) plus wiele innych cudeniek). A tę historię i wiele, wiele innych związanych z Azją, zawsze chętnie i w sposób wyjątkowo pasjonujący opowie Właścicielka butiku, Fela Bilska, która jest także podróżnikiem oraz autorką kilku przewodników. Nawet jeśli nie zdecydujecie się na zakupy, zawsze warto odwiedzić Etnikanę. Choćby po to by móc chłonąć atmosferę kontynentu dzięki wnętrzu, które cechuje dbałość o każdy szczegół, jak i wspomniana osoba Właścicielki. Polecam, sama zaglądam tam bardzo często!

Karina 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe